Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz.

Hakkımızda
IŞIK DEKORASYON İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KURUMSAL

IŞIK DEKORASYON İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Tur.Nak. San.Tic. Ltd. Şti. 2001 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

        Türkiye genelinde 1990’ların başında başlattığı cami süsleme ve cami penceresi işini 1998 yılında kurulan IŞIK DEKORASYON şahıs firmasıyla Kayseri’de sabitleyen Murat IŞIK,

Kardeşleriyle birlikte 2001 yılında şirketleşmiş, ürün ve hizmet yelpazesini de genişletmiştir.

Kayseri de başladığı alçı kartonpiyer ve alçı levha asma tavan işlerinde çözümü zor, uygulaması güç işlerin altına imza atarak ve mevcut ürünlere üst düzey işçilikler uygulayarak kayseri ve bölge insanının dikkatini çekmiş ve her geçen gün genişleyen müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Işık Dekorasyon olarak 2001 yılı içerisinde Kayseri’de bir ilk olan, hazır döküm kartonpiyer işini onlarca modelle başlattık. Işık Dekorasyon, hastane, belediye binaları, özel ses yalıtım uygulamalı meclis toplantı salonlarının yanı sıra yüzlerce özel projenin altına imza atma başarısı göstermiştir.

Taşyünü,  Alçı levha, metal asma tavanlar, desenli, düz onlarca modelle kartonpiyer yapım işi, ses yalıtımlı asma tavan ve bölme duvar işlerini de fabrika garantilerine ek olarak firmamız garantisi ile biz yapmaktayız. Ayrıca alçı levha, alçı levha tavan ve duvar profilleri, ısı yalıtım levhaları, yardımcı malzemeleri, yapı kimyasalları alçı ve boya satışlarımız da mevcuttur.

Gelişen piyasa şartları ve müşteri talepleri doğrultusunda, ulusal ve uluslararası birçok firmanın bayiliğini üstlenen Işık Dekorasyon, satışını yaptığı ürünleri benimseyerek bir fabrika sahibi gibi ürüne, bir son kullanıcı gibide ürünlerdeki kaliteye dikkat eder.

Firmamız ALÇIDER in 2009 yılında düzenlediği tasarım yarışmasına katılmış ve Jüri Özel Ödülüne layık görülmüştür.

 2015 yılı Saint Gobain Alçı ve Alçı Levha Uygulamaları yarışmasında Alçı Levha kategorisinde Türkiye 1.si olmuş akabinde yapılan Avrupa yarışmasında finale kalmıştır.

2017 Rigips Türkiye Alçı yarışmasında Yapı Alçıları kategorisinde Türkiye 1.si olan firmamız 2018 Mart ayında ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştır.

Firmamızın hedefi Türkiye’nin bir değeri olmak, değişimleri zamanında kavrayarak, geleceğe yön vermektir.

Müşterilerimizin memnuniyetiyle yine ilklere ve yeniliklere imza atmaya devam edeceğiz.

IŞIK DEKORASYON

Video stream

Biz

Biz IŞIK DEKORASYON olarak ; İnsanların güvenini kazanmadan para kazanılmayacağına inanırız. Biz güven servetini hoyratça harcayacak kadar akıl yoksunu değiliz. Bizim vazgeçilmez prensiplerimiz; Söz verdiğimiz günde işinize başlar, Taahhüt ettiğimiz günde işinizi neticelendiririz. Ne olursa olsun kaliteden taviz vermeyiz. Biz garantisiz mal satmaz, garantisiz iş yapmayız. Standartlara uygun malzemeye standart üstü işçilik uygularız. Önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti ve zevkine layık hizmeti alabilmesidir. Gerisi kendiliğinden gelir. NOT: Resim galerisinde göreceğiniz bütün fotoğraflar firmamızın uygulamalarıdır.

Neden Biz?

Zirvede kim varsa, çözüm ortağı olarak yanında biz varız


Zamanında Teslimat

Ürün teslimatları ve proje uygulamaları konusunda söz verdiğimiz tarihe sadık kalırız.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Bizi aradığınızda her zaman karşınızda bir muhatap olacaktır. Ulaşılabilir olmak noktasında hassasiyetlerimiz var.

Profesyonel Ekip

Ekibimiz alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İnşaat uygulamalarında iddaalıyız.

Bizi Tercih Edenler

Daha önce çalışma fırsatı bulduğumuz markalardan bazıları


Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Kataloglarımız

Yıllık olarak hazırlamış olduğumuz kataloglar